La Piccola Sara: compacte E.S.E. espressomachine voor thuis of op kantoor
Je wilt een espressomachine aanschaffen, maar welk systeem past het beste bij jou? Dat lijkt moeilijk, maar door het stellen van een aantal vragen komen wij daar samen uit. Dat doen wij bij voorkeur bij ons in de winkel om ervoor te zorgen dat je de juiste keuze maakt. Deze pagina is bedoeld voor mensen die zich eerst willen oriënteren, maar we hopen je spoedig te mogen verwelkomen in onze winkel — óók op afspraak. De espresso staat niet klaar... die zetten wij vers voor je, zodat je meteen proeft waar de Sara toe in staat is.
Twijfel je tussen de La Piccola Sara en een van onze andere E.S.E. machines (zoals de Ciao van Spinel of de Quick Mill 820)? Kom langs, dan proef je het verschil zelf en helpen wij je op basis van jouw koffiegewoontes de juiste keuze te maken.
Op zoek naar een espressomachine die je jarenlang meegaat, zonder gedoe? De La Piccola Sara is een compacte, degelijke espressomachine voor E.S.E. servings (ook wel E.S.E. pads, koffiepads of servings genoemd), speciaal ontwikkeld voor thuisgebruik of op kantoor. De Sara werkt uitsluitend met deze 44mm E.S.E. koffiepads, waardoor je zonder gedoe met malen of doseren binnen enkele seconden een volwaardige espresso zet.
Professionele bouw in een compact formaat
De Sara is opgebouwd uit dezelfde materialen die je terugvindt in professionele espressomachines. Zo heeft de machine een volledig messing thermoblock en is de bovenzijde van de zetgroep eveneens van messing gemaakt. Messing geleidt warmte uitstekend, waardoor de Sara snel opwarmt en je binnen no-time klaar bent voor je eerste kopje. Bovendien heeft messing minder last van kalkaanslag dan andere materialen, wat het onderhoud op de lange termijn makkelijker maakt.

De Sara Classic heeft een volledig chromen behuizing die in elke keuken of pantry opvalt. Compact, strak en tijdloos.
Praktisch in het dagelijks gebruik
- Waterreservoir van 3 liter, achterin de machine geplaatst
- Ruime lektray die makkelijk te legen en te reinigen is
- Kopjesplateau op de bovenzijde, zodat je kopjes al voorverwarmd zijn voordat je gaat zetten
- Compacte afmetingen (22 x 33 x 32 cm) en een gewicht van 6,5 kg, dus je zet 'm zo neer op elk werkblad
Onderhoud: minder frequent dan je zou denken
Omdat de Sara werkt met E.S.E. servings in plaats van gemalen koffie, blijft de zetgroep relatief schoon en is onderhoud minder vaak nodig dan bij machines met een gewone koffiehouder. Wij adviseren je om de Sara één keer per maand schoon te maken en één tot twee keer per jaar te ontkalken. Hou je van een iets grotere espresso? Dan kun je optioneel filter nr. 2 bijbestellen.
Specificaties
| Merk | La Piccola |
| Type | Sara Classic |
| Serie | Classic |
| Uitvoering | Classic inox |
| Kleur | RVS verchroomd |
| Koffiesysteem | E.S.E. servings 44mm |
| Stoomfunctie | Nee |
| Afmetingen (bxdxh) | 220 x 330 x 320 mm |
| Gewicht | 6,5 kg |
| Warmtebron | Messing thermoblock |
| Waterreservoir | 3,0 liter |
| Pompdruk | Max. 16 bar |
| Vermogen | 500 Watt |
| Garantie | 2 jaar |
Welke servings passen bij de Sara?
De Sara is gemaakt voor E.S.E. koffiepads van 44mm. Bij Espressissimo vind je onder andere onze eigen Moliendo Caffè Milano en Napoli servings, twee smaakprofielen die goed aansluiten bij de korte, krachtige extractie van deze machine. Benieuwd naar het volledige assortiment? Bekijk onze E.S.E. servings voor de La Piccola Sara.
Zelf ervaren voordat je kiest
Een espressomachine is een aanschaf die je voelt in je dagelijkse routine, dus wij vinden het belangrijk dat je 'm eerst ervaart. Kom langs in onze winkel om de La Piccola Sara te proberen en persoonlijk advies te krijgen over welke machine het beste bij jouw koffiegewoontes past. Onze specialisten laten je graag het verschil proeven tussen de Sara en onze andere E.S.E. machines.
Openingstijden & contact
Wil je weten of de La Piccola Sara de juiste keuze voor jou is? Stuur een e-mail naar info@espressissimo.nl met:
✔ Hoeveel espresso's je gemiddeld per dag drinkt
✔ Of je vooral 's ochtends of door de dag heen espresso zet
✔ Welke smaakvoorkeur je hebt (bijvoorbeeld mild zoals Napoli of intenser zoals Milano)
Of bel ons direct op 070 - 3641540
🕛 Winkel geopend: maandag t/m vrijdag van 12.00 – 16.00 uur
📞 Telefonisch & online bereikbaar: maandag t/m vrijdag 10.00 – 18.00 uur
Ons adres
Frederikstraat 72
2514 LM Den Haag
☕ Kom langs en ervaar zelf of de La Piccola Sara bij jou past!